понеділок, 2 травня 2022 р.

 

Онлайн-семінар  для вчителів хімії Тернопільської області на тему «Інноваційні форми та методи роботи вчителя у викладанні  хімії в умовах воєнного часу»

26 квітня 2022 року відбувся онлайн-семінар  для вчителів хімії Тернопільської області на тему «Інноваційні форми та методи роботи вчителя у викладанні  хімії в умовах воєнного часу» .                                                                                        Будь які труднощі роблять нас сильнішими. Переборюючи їх, ми вчимося не здаватися,  не втрачати віри і ставати  впевненими у собі. Саме тому ми, вчителі,  шукаємо щось цікаве й унікальне, аби закрити “порожнечу” , яка утворилася у дітей у цей складний час. Повіривши у свої сили, ми зможемо допомогти повірити у себе нашим учням. Увесь світ нам допомагає, і освітнє середовище не є винятком. На сьогоднішній день дуже багато освітніх платформ стали для нас відкритими, а деякі спеціально створюються для нас. Нам, вчителям , потрібно освоювати нові форми і методи роботи , щоб дистанційне навчання стало більш цікавим і результативним.

Надзвичайно інформаційним та креативним  був  виступ на онлайн-семінарі вчителя хімії Тернопільської ЗОШ №19  Павлюк Тетяни Петрівни.

Матеріали

Немає коментарів:

Дописати коментар