Конкурс "Учитель року - 2020"

                                          
13 листопада розпочався міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Хімія». Бугера Лариса Іванівна, вчитель хімії ТЗОШ І-ІІІ ст. №16 ім. В.Левицького, та Шкіра Ірина Володимирівна, вчитель хімії ТЗОШ І-ІІІ ст. №23, пройшли конкурсне випробування «Урок», метою якого є демонстрація учасниками конкурсу педагогічної майстерності. Даючи оцінку учасникам випробування, журі керувалося низкою критеріїв, враховуючи знання предмета, творчий підхід, реалізацію наскрізних змістових ліній, результативність та практичну доцільність використаних методів і засобів, професійні якості вчителя.


   Триває міський етап конкурсу «Учитель року-2020». 25 листопада учасники конкурсу Бугера Лариса Іванівна, учитель хімії ТЗОШ № 16, та Шкіра Ірина Володимирівна, учитель ТЗОШ № 23, пройшли конкурсні випробування «Контрольна робота» та «Методичний квест». Журі конкурсу висловлює вдячність вчителям за участь у випробуваннях, у яких вони демонструють не лише фахову майстерність, а і найкращі людські риси: щирість, людяність, доброзичливість. Бажаємо успіхів у фіналі міського конкурсу «Учитель року-2020».
Квест- це інтерактивна організована діяльність, в якій неможливий перехід на наступний рівень без проходження попереднього.
Бути гарним професіоналом, означає бути в постійному пошуку, зростанні, розвитку. Що, власне, показали  вчителі хімії під час  методичного квесту, в якому поєднано модну квест технологію з методичними формами роботи.
Старт у хімічному кабінеті Галицького коледжу ім.В.Чорновола:учасниці отримали маршрутні карти, перші вказівки по пересуванню і вирушили на пошук «скарбу».

У контрольному  пункті (КП)"Відповідність" визначали ключові компетентності  учнів за Новим Державним стандартом.

Наступні КП – виготовлення лепбуку, за темою свого конкурсного (відкритого) заняття,  побудова  анаграми до заданого слова тільки з дієслівабо прикметників, складання  інтелект-карти за допомогою Гугл-сервісів.
Учасниця біля КП 5: закладу переповненого сахарозою, крохмалем, желатином. Заклад називається в честь першої  з перерахованих  сполук. Уточнюємо: її  аморфної форми, отриманої при нетривалому плавленні.


Зустріч учасниць з волонтером біля відомого в Тернополі оновленого каучуконоса)).


На вулиці, яка носить ім’я тієї ж людини, що і Галицький коледж, знайшли заклад заповнений хімічними реактивами майже харчового призначення. Оскільки закладів такого типу  на цій вулиці кілька, свій упізнали за кольором «для фотосинтезу»)).


– Пригощайтеся. Для вас маленьке еспресо, за бажанням – з молоком.


Черговий пан Тарас володіє ноутбуком і конвертом із  наступним завданням.

Останній КП – хімічний кабінет. Учасниці виконали завдання і отримали заслужену винагороду. Адже квест – це пошук, пригоди, емоції, відкриття.

І кожен фініш –  це, по суті, старт!

Квест підготували вчитель хімії ТЗОШ № 20  Грицюк Т.В. і вчитель хімії Галицького коледжу ім. В. Чорновола  Спільниченко О. І.

  Фінал міського туру
Фінальним етапом міського туру конкурсу «Учитель року-2020» було випробування «Практична робота». Вчителі вдало презентували свої вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі НУШ, обирати оптимальні методи та засоби навчання для організації освітнього процесу.

Нагородження переможців

Щиро дякуємо учасникам конкурсу.
Вітаємо переможців!
       Участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2020» стала ще однією сходинкою до вершини професійної майстерності для вчителів хімії м. Тернополя Бугери Лариси  Іванівни та Шкіри Ірини Володимирівни. Позаду час напружених змагань. І тур конкурсу завершено.
Сердечно дякуємо Ларисі Іванівні та Ірині Володимирівні за самовіддану та творчу працю. Зичимо невичерпної енергії, оптимізму, творчого неспокою, сили та наснаги, здійснення задумів та мрій.
Вітаємо Ларису Іванівну з перемогою у І турі конкурсу.
Бажаємо успіхів на обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».


Немає коментарів:

Дописати коментар