13 листопада розпочався міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Хімія». Бугера Лариса Іванівна, вчитель хімії ТЗОШ І-ІІІ ст. №16 ім. В.Левицького, та Шкіра Ірина Володимирівна, вчитель хімії ТЗОШ І-ІІІ ст. №23, пройшли конкурсне випробування «Урок», метою якого є демонстрація учасниками конкурсу педагогічної майстерності. Даючи оцінку учасникам випробування, журі керувалося низкою критеріїв, враховуючи знання предмета, творчий підхід, реалізацію наскрізних змістових ліній, результативність та практичну доцільність використаних методів і засобів, професійні якості вчителя.
Триває міський етап конкурсу «Учитель року-2020». 25 листопада учасники конкурсу Бугера Лариса Іванівна, учитель хімії ТЗОШ № 16, та Шкіра Ірина Володимирівна, учитель ТЗОШ № 23, пройшли конкурсні випробування «Контрольна робота» та «Методичний квест». Журі конкурсу висловлює вдячність вчителям за участь у випробуваннях, у яких вони демонструють не лише фахову майстерність, а і найкращі людські риси: щирість, людяність, доброзичливість. Бажаємо успіхів у фіналі міського конкурсу «Учитель року-2020».
Квест- це інтерактивна організована діяльність, в якій неможливий перехід на наступний рівень без проходження попереднього.
Бути гарним професіоналом, означає бути в постійному пошуку, зростанні, розвитку. Що, власне, показали вчителі хімії під час методичного квесту, в якому поєднано модну квест технологію з методичними формами роботи.
Старт у хімічному кабінеті Галицького коледжу ім.В.Чорновола:учасниці отримали маршрутні карти, перші вказівки по пересуванню і вирушили на пошук «скарбу».
У контрольному пункті (КП)"Відповідність" визначали ключові компетентності учнів за Новим Державним стандартом.
Наступні КП – виготовлення лепбуку, за темою свого конкурсного (відкритого) заняття, побудова анаграми до заданого слова тільки з дієслівабо прикметників, складання інтелект-карти за допомогою Гугл-сервісів.
Учасниця біля КП 5: закладу переповненого сахарозою, крохмалем, желатином. Заклад називається в честь першої з перерахованих сполук. Уточнюємо: її аморфної форми, отриманої при нетривалому плавленні.
Зустріч учасниць з волонтером біля відомого в Тернополі оновленого каучуконоса)).
На вулиці, яка носить ім’я тієї ж людини, що і Галицький коледж, знайшли заклад заповнений хімічними реактивами майже харчового призначення. Оскільки закладів такого типу на цій вулиці кілька, свій упізнали за кольором «для фотосинтезу»)).
Черговий пан Тарас володіє ноутбуком і конвертом із наступним завданням.
Останній КП – хімічний кабінет. Учасниці виконали завдання і отримали заслужену винагороду. Адже квест – це пошук, пригоди, емоції, відкриття.
І кожен фініш – це, по суті, старт!
Квест підготували вчитель хімії ТЗОШ № 20 Грицюк Т.В. і вчитель хімії Галицького коледжу ім. В. Чорновола Спільниченко О. І.
Фінал міського туру
Фінальним етапом міського туру конкурсу «Учитель року-2020» було випробування «Практична робота». Вчителі вдало презентували свої вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі НУШ, обирати оптимальні методи та засоби навчання для організації освітнього процесу.
Нагородження переможців
Щиро дякуємо учасникам конкурсу.
Вітаємо переможців!
Участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2020» стала ще однією сходинкою до вершини професійної майстерності для вчителів хімії м. Тернополя Бугери Лариси Іванівни та Шкіри Ірини Володимирівни. Позаду час напружених змагань. І тур конкурсу завершено.
Сердечно дякуємо Ларисі Іванівні та Ірині Володимирівні за самовіддану та творчу працю. Зичимо невичерпної енергії, оптимізму, творчого неспокою, сили та наснаги, здійснення задумів та мрій.Вітаємо Ларису Іванівну з перемогою у І турі конкурсу.
Бажаємо успіхів на обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».
Немає коментарів:
Дописати коментар