«Заочна академічна природнича школа»
Успішно реалізується проєкт «Заочна академічна природнича школа», який створений в співпраці Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Мета проєкту: створення освітнього простору, що сприяє реалізації індивідуальної освітньої допрофідьної траєкторії школяра.
20 лютого науковцями ТНПУ ім. В. Гнатюка для участників заочної академічної природничої школи були проведені майстер-класи на тему: «Анатомічний музей ТНПУ ім.В.Гнатюка як засіб мотивації до експериментальної діяльності ». «Геологія – наука про Землю. Геологічний музей – навчальна лабораторія для вивчення геології, географії рідного краю, палеогеографії, хімії, загальної географії і краєзнавства».
Першою сходинкою поповнення знань учнів став анатомічний музей, де всі мали змогу познайомитися зі справжніми кістками скелету й побачити різницю між хребцями та послухати цікаві факти про організм людини від доцента, кандидата біологічних наук Герца Андрія Івановича. За допомогою віртуального анатомічного столу дізналися, як така велика і складна біологічна система – організм людини, обʼєднується у єдине ціле. Другою сходинкою був геологічний музей географічного факультету. Кандидат географічних наук Гавришок Богдан Борисович продемонстрував поодинокі кристали та їх зростки, друзи сірки, аметисту та галіту, конкреції фосфориту та марказиту, кристали піриту та турмаліну, троянди гіпсу та арагоніту. Учасники природничої школи власноруч доторкнулися до зразків та демонстрацій окремих фізичних діагностичних властивостей мінералів. Такі зустрічі дозволили стимулювати пізнавальний інтерес школярів щодо дослібження природи.
Немає коментарів:
Дописати коментар