середу, 23 серпня 2023 р.

 

Інтерактивна школа сучасного вчителя хімії

22.08.2023 у Тернопільській класичній гімназії відбулося засідання інтерактивної школи сучасного вчителя хімії на тему: «Формувальне оцінювання – поштовх для розвитку учня та вчителя».
У закладі для роботи вчителів було створено три майданчики, де педагоги працювали над обраною темою.
Перший майданчик- «Еколокація» – місце під « відкритим небом». Директор ТКГ Бойцун О.Б. привітала учасників семінару , ознайомила із проведеною роботою щодо оновлення кабінету хімії та покращенням матерально-технічної бази. Консультант ТКМЦНОІМ Тарас Н.І. обгрунтувала вибір теми та ознайомила з планом проведення засідання.
Теоретична частина була проведена у оновленому кабінеті хімії. Тарас Н.І. ознайомила педагогів із методичними рекомендаціями викладання хімії у 2023-2024 н.р. , Бугера Л.І. (ТЗОШ № 16 ім. В. Левицького)та Стеців Г.А. (ТЗОШ №28)розповіли про особливості програми НУШ та педагогічного проєкту «Інтелект України» .Насипана О.В.(ТНВК «Школа –колегіум Патріарха Йосипа Сліпого») розповіла про прийоми формувального оцінювання.
Третій майданчик –« Практична локація» була проведена у актовій залі закладу. Биць Т.В (ТКГ) поділилась практичним застосуванням різних методик для формувального оцінювання.
Учасники семінару отримали багато корисної інформації, а також позитивні емоції та мотивацію для подальшого впровадження формувального оцінювання у навчальний процес.

Матеріали семінару

Немає коментарів:

Дописати коментар