четвер, 30 березня 2023 р.

 

Освітнє трансфер-містечко інноваційних можливостей

30 березня 2023 року відбулось  10  Трансфер-містечко . Тема природничої локації «Сучасні освітні тренди як інструмент формування середовища НУШ».

На пленарному засіданні слухачам було запропоновано наступні виступи :

  • «Сучасні освітні тренди як інструмент формування середовища НУШ» (доповідач Козловська Л.П., консультант ТКМЦНОІМ);
  • «Сучасний педагог. Яким він має бути?» (доповідач Тарас Н.І.,  консультант ТКМЦНОІМ);
  • «Діяльнісний підхід у формуванні природознавчої компетентності в умовах НУШ у процесі викладання курсу «Пізнаємо природу» (доповідач к.б.н., вчитель хімії ТЗОШ №20 імені Руслана Муляра Грицюк Т.В.).

У доповідях було звернено увагу на  інструменти і сучасні підходи НУШ, висвітлено сучасні стратегії та методи навчання, концепції сучасного дизайну уроку, формування навичок співпраці та комунікації, а також наскільки змінилися вимоги до педагога у НУШ.

Відтак відбулися секційні засідання з галузей «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь» та «Природознавство». Доповідачі Степанюк А.В., доктор пед.наук, професор ТНПУ імені Володимира Гнатюка, Міщук Н.Й., доцент ТНПУ імені Володимира Гнатюка  та магістри Сорока Ольга, Лечаченко С.А. звернули увагу слухачів на можливості використання ChatGPT у процесі вивчення предметів природничої галузі; розглянули доповнену реальність (AR) як інноваційну технологію навчання у природничій освіті.

Вчитель хімії та біології ТЗОШ №14 ім. Б. Лепкого Кобрин І.М. поділилася із присутніми досвідом використання  інтерактивної дошки Miro в освітній діяльності.

Матеріали доповідей були цікавими і змістовними, вони задали векторний напрям для  роботи вчителів у природничій галузі в умовах НУШ.

                    Матеріали семінару

Немає коментарів:

Дописати коментар