четвер, 25 листопада 2021 р.

 

Освітнє трансфер-містечко інноваційних можливостей

Сьогодення ставить перед нами щоразу нові виклики. Воно спонукає до постійного навчання та вдосконалення. От і цього разу у вчителів була чудова нагода задовольнити цю потребу, взявши участь у сьомому “Освітньому трансфер-містечку інноваційних можливостей”. 

25 листопада 2021р. на інтегровано-діяльнісній локації Т-містечка  педагоги обговорювали питання впровадження формувального оцінювання у освітній процес. Представники Інституту педагогіки НАПН України аналізували теоретичні засади організації навчання в сучасних школах. Так, доктор педагогічних наук Засєкіна Т.М. розповідала про функції орієнтирів для оцінювання природничої освітньої галузі державного стандарту базової освіти, а кандидат педагогічних наук Гущина Н. І. запропонувала шляхи реалізації здоров’язбережувальної та соціальної галузі для учнів середніх класів в умовах НУШ.

 Доценти ТНПУ ім. В. Гнатюка демонстрували практичне застосування інструментів контролю та оцінювання на уроках: Барановський В. С. та Гладюк М. М. пояснювали, як впроваджувати диференційований підхід до виконання та оцінювання лабораторно-практичних робіт з хімії; Варакута О. М. допомагала актуалізувати тестовий контроль для оцінювання географічних компетентностей школярів.

Наступним етапом роботи було обговорення ефективних практик та досвіду вчителів, які впроваджували елементи формувального  оцінювання навчальних досягнень учнів. Ці питання висвітлювали вчитель початкових класів ТЗОШ №16 ім. Левицького та вчитель хімії ТЗОШ №14 ім. Б. Лепкого Горішня О. В.                               

 Консультанти ТКМЦНОІМ Козловська Л. П. і Тарас Н. І. представили презентації щодо системи оцінювання освітньої діяльності а також алгоритму організації та точки контролю оцінювання.Робота інтегрованої платформи Т-містечка пройшла насичено та продуктивно. Учасники отримали багато корисної інформації для впровадження у навчальний процес, а також позитивні емоції та мотивацію для подальшого самонавчання й розвитку.

Матеріали засідання

Немає коментарів:

Дописати коментар