пʼятниця, 22 жовтня 2021 р.

 

Засідання інтерактивної школи сучасного вчителя хімії

19 жовтня 2021 року відбулося засідання інтерактивної школи сучасного вчителя хімії на тему “Впровадження формувального оцінювання як сучасного підходу до оцінювання рівня та прогресу навчальних досягнень здобувачів освіти”. Консультант ТКМЦНОІМ  Тарас Н.І. ознайомила присутніх із новими вимогами та критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах НУШ. Учасники засідання переглянули відео про впровадження формувального оцінювання.

 Романишин Т. В. (ТСШ №29) розповіла про принципи та способи реалізації формувального оцінювання, як ключового фактору свідомого навчання та розвитку учнів.Вакуленко В. О. (ТСШ №29) поділилася практичним застосуванням різних методик для формувального оцінювання, продемонструвала розроблені  критерії та схеми для визначення учнем власного рівня оволодіння окремими темами.

 Горішна О. В.(ТЗОШ№14) навела приклади реалізації фрагментів формувального оцінювання на власних заняттях.Всі учасники засідання  брали активну участь в обговоренні зазначеної проблеми, отримали значну кількість актуальної інформації по даній темі.

Матеріали засідання

Немає коментарів:

Дописати коментар