неділя, 19 вересня 2021 р.

 

ZOOM- квести в навчальній та позаурочній роботі: принципи організації та цікаві ідеї

 16 вересня 2021 року відбулось засідання креативної студії на тему «ZOOM- квести в навчальній та позаурочній роботі: принципи організації та цікаві ідеї». Консультант ТКМЦНОІМ Тарас Н.І. ознайомила вчителів з однією з інноваційних технологій навчання веб-квестом.

Викладач Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, вчитель хімії гімназії «Гармонія» Спільніченко О.І. розповіла про особливості ZOOM- квестів у навчальній та позаурочній роботі, а також дала корисні покликання на інтернет-ресурси по роботі на платформі  ZOOM та проведенні квестів, з використанням цього ресурсу. 

Присутні переглянули відео-квест про Івана Пулюя, а також отримали покликання на контрольну роботу - квест «Періодичний закон і періодична система хімічних елементів» http://ternochimia.blogspot.com/2020/10/blog-post_14.html і квест «Лондонський смог» для 11-класників. Останній знаходиться в електронному підручнику в темі «Кислотні дощі». https://sites.google.com/view/allhemi/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0?authuser=0

Майстер клас по написанню квестів провела Спільніченко О.І.  Вчителі були поділені на кілька груп, виконали вправу по згуртуванню команди, отримали невеликий сюжет і завдання по створенню маршрутного листа, завдань  і критеріїв оцінювання квесту.

Кожна команда коротко представила свій квест. Варто зазначити, що квести створювали  за темою «Будова атома. Періодичний закон і періодична система хімічних елементів». Вчителі висловлювали цікаві ідеї, активно працювали в командах. Засідання креативної студії було дійсно креативним.)

Матеріали засідання

Немає коментарів:

Дописати коментар