пʼятниця, 16 квітня 2021 р.

 Науково-практичний семінар «Візуалізація навчальної інформації на уроках природничого циклу» в форматі Zoom-конференції

15.04.2021 Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу спільно із науковцями хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету провели науково-практичний семінар «Візуалізація навчальної інформації на уроках природничого циклу» в форматі Zoom-конференції. Захід співпав із Днем народження університету.

Доповідачі приділяли велику увагу формам і методам освітнього процесу як студентів, так і учнів в умовах дистанційного навчання. 

Теоретичний матеріал доповідей, який стосувався проблем в природничій освіті, можливостей застосування редакторів хімічних формул, онлайн-дошок, програм для редагування відео, засобів для створення мобільних застосунків, онлайн-генераторів хмари слів, мемів був підсилений практичною частиною. Доповідачі демонстрували широкі можливості використання мобільних    застосунків у дослідницькій і навчальній діяльності учасників освітнього процесу,   показували, як користуватися програмами ISIS/Draw, SYMIX Draw для створення структурних формул органічних сполук; як використовувати онлайн-дошки сервісу Big Blue Button для пояснення, опитування . Учасники семінару дізналися, як користуватися програмами Da Vinci Resolve, Movavi Video Editor для корекції, монтажу і обробки відео та звуку. Цікавим для слухачів виявилася інструкція для створення хмари слів, ребусів, кроссенсів та мемів за допомогою відповідних онлайн-генераторів. Вчителі мали можливість поділитись власним досвідом візуалізації навчальної інформації на уроках хімії та біології.

Матераіли семінару

Немає коментарів:

Дописати коментар