субота, 12 грудня 2020 р.

 

Відеоконференція на платформі Zoom вчителів хімії м. Тернополя

         Однією зі складових самостійної навчальної діяльності є домашня робота. Вчитель повинен максимально наблизити домашню роботу до інтересів та потреб учня, зробити  її творчою та цікавою.  Як запровадити цю ідею в життя? Ці та інші питання обговорювались  відеоконференції , яка відбулась 10 листопада 2020 року на платформі ZOOM .                                                                 

Тема семінару : «Домашні завдання та уроки онлайн – нові цифрові інструменти ефективного управління навчанням»                                                                                                                          Методист хімії ТКМЦНОІМ Тарас Н. І звернула увагу на раціоналізацію домашніх завдань для розвитку  і саморозвитку учня.

Вчителька хімії Мартиняк Г. В. поділилась досвідом організації змішаного навчання  у Тернопільській Українській Гімназії ім. І. Франка; запропонувала інтернет -ресурси, за допомогою яких можна надсилати і перевіряти домашні завдання .Галина Володимирівна цікаво продемонструвала можливості Google Meet і Moodle, а також провела майстер-клас для учасників семінару.

Матеріали конференції

Немає коментарів:

Дописати коментар