четвер, 22 жовтня 2020 р.

 


22 жовтня відбулося Трансфер- містечко " Напрямки оцінювання якості освітньої діяльності предметів природничого циклу та основ здоров'я в умовах очного та змішаного навчання" за участі викладачів ТНПУ  та вчителів природничих дисциплін  Тернополя. Обговорювалися актуальні проблеми сьогодення у освіті. Спікер Тетяна Засєкіна (Інститут педагогіки НАПН України)  висвітлила проблему інтеграції природничих наук. Науковці ТНПУ та консультанти ТКМЦНОІМ ( Барна Л.С., Козловська Л.С., Тарас Н.І.) презентували доповідь про освітнє середовище закладу освіти та систему оцінювання закладів освіти,обговорювали питання оцінювання та самооцінювання здобувачів освіти та  педагогічних працівників.                                       

 Під час практичної частини естафету перейняли практикуючі вчителі м. Тернополя ( Бугера Л.І., Антонюк С.М., Чорнописький С.Є.). Вони ділилися своїми напрацюваннями в умовах дистанційного та змішаного навчання.                   

 Учасники Трансфер- містечка почерпнули багато корисної Інформації і практичних вмінь, які вподальшому зможуть впроваджувати у своїй педагогічній діяльності.                                                                                                                         

Усім організаторам та спікерам дякуємо актуальну, цікаву, пізнавальну зустріч.

Матеріали відеоконференції

Посилання на запис онлайн- конференції:


Немає коментарів:

Дописати коментар