понеділок, 11 травня 2020 р.

    
Відеоконференція вчителів хімії

 11 травня 2020 року відбулась відеоконференція для вчителів хімії на тему "Безпека на уроках хімії" . Її було організовано на платформі Zoom. Координатором даної конференції була методист Тарас Н.І. В ході роботи було обговорено питання безпеки учнів на уроках хімії,  особливо було звернути увагу на нормативно- правову базу кабінету хімії, а саме які інструкції  та правила безпеки повинні бути в кабінеті, як правильно вести матеріальні та інвентарні книги, журнали реєстрації інструктажів з ТБ, як правильно зберігати реактиви і правильно утилізовувати реактиви, термін яких закінчено.
      Вчитель ТТЛ Більчук Л.П. звернула увагу на дотримання правил техніки безпеки при виконанні  лабораторних і практичних робіт. Під час  конференції  вчителям було запропоновано презентації щодо питання безпеки на уроках хімії та презентації про правила поведінки учнів під виконання хімічних експериментів.
  На завершення зустрічі вчителі ділилися власним досвідом щодо даних питань, враженням щодо такого формату роботи. Всі залишилися під позитивними враженнями.


Немає коментарів:

Дописати коментар