четвер, 19 березня 2020 р.

Ресурси для дистанційного навчання


Сайт «На Урок»
https://naurok.com.ua
Даний сайт дає змогу:
·        проводити тестування з учнями;
·        відвідувати різноманітні вебінари;
·        проводити із учнями олімпіади,
·        використовувати готові конспекти уроків, позакласних заходів.
Для того аби зареєструватися на сайті потрібно мати електронну пошту. Якщо у вас є посилання на тести на даний сайт, потрібноввести посилання, після чого вибираємо вид роботи з учнями. Якщо ви вибираєте Домашню роботу,  потрібно вказати термін виконання роботи.  Вам з’явиться повідомлення де будуть вказане посилання і код доступу до сайту, яке потрібно буде повідомити учням. Протягом даного терміну ви зможете стежити за допомогою бокової панелі «Результати тестувань», виконання роботи учнями.
Перелік тестів
10 клас
1.Амінокислоти
2. Аміни
3. Штучні і синтетичні волокна
7 клас.
1.Вода склад її молекули, поширеність у природі
2. Хімія. Вода. Фізичні і хімічні властивості
3.Хімічні рівняння. Хімічні властивості кисню
8 клас
1. Хімічні властивості основ
2.Кислоти. Фізичні та хімічні властивості кислот
3.Основи, їх склад, назви, класифікація.


9 клас
1.Спирти. Феноли.
2.Спирти, карбонові кислоти
3.Вищі карбонові кислоти. Жири.

Сайт «Всеосвіта»
https://vseosvita.ua
Даний сайт дає змогу вчителеві відвідувати різноманітні семінари, вебінари, проводити онлайн опитування учнів за допомогою тестів, брати участь у різноманітних олімпіадах, конкурсах разом із учнями.
Майже так само як і на попередньому сайті. Реєстрація обов’язкова. Вводимо посилання. Вибираємо режим тестування: активний ( виконується відразу), запланований (вказується час), керований (вчитель сам вирішує коли розпочати тест або завершити).
Після вибору режиму, розпочинаємо тестування. Як і на попередньому сайті надається посилання на сайт з тестом або код.Для того аби  стежити за роботою учнів вибираємо у верхній панелі «тести» , відкриється сторінка конструктор тестів. Обираємо панель кабінет тестування і стежимо за роботою учнів.

7клас
1.Хімічні елементи
8 клас
Хімічні властивості кислот.
9 клас
Вищі карбонові кислоти. Жири. Мила.
10 клас
Оксигеновмісні органічні сполуки 10 клас

Сайт Ед-ера
 Сайт для підвищення кваліфікації вчителя. Вчителеві пропонується на вибір різноманітні курси, спепроекти.

Сайт learningapps.org
               Сайт для створення онлайн тестівз використаннямQR-Code. Вчителеві можна використовувати уже готові тести, або ж можна створити власні тести. Учням надається доступ за допомогою посилання абоQR-Code.

GoogleClassroom
https://classroom.google.com
Google Клас – це безкоштовний сервіс для навчальних закладів, некомерційних організацій і користувачів з особистими обліковими записами Google. Він економить викладачам час, спрощує організацію навчального процесу та спілкування із учнями.
Переваги Класу
• Легке налаштування. Викладачі можуть додавати учнів до курсу самостійно або надсилати їм код для приєднання. Створення курсу займає всього кілька хвилин.
• Економія часу. Створювати, перевіряти й оцінювати завдання в електронній службі швидше та зручніше, ніж на папері.
• Зручна організація. Завдання доступні учням у відповідному розділі, а матеріали курсу (документи, фото, відео тощо) автоматично додаються в папки на Google Диску.
• Швидка комунікація. Викладачі можуть робити оголошення й миттєво створювати обговорення, а учні– ділитись один з одним ресурсами та відповідати на запитання в стрічці курсу.Сайт Освіторія
Сайт про новини освіти а також допомога вчителеві методичною літературою. Це своєрідний інтернет-журнал для вчителя. Реєстрація не обовязк

Немає коментарів:

Дописати коментар