субота, 1 лютого 2020 р.


23 січня 2020 року на базі Тернопільської спеціалізованої школи №3  відбулось засідання Інтерактивної школи сучасного вчителя хімії, на якому розглянули тему "Використання цифрових лабораторій в контексті STEM-освіти".
Вчителі міста ознайомилися з принципом роботи цифрових лабораторій, адже саме вониє новим, сучасним обладнанням для проведення різноманітних шкільних досліджень природничого спрямування, на що акцентували доповідачі (методист ТКМЦНОІМТарас Н.І., вчителі Іщенко О.К., Хома В.В.). Їх використання дає можливість проводити роботи, як за шкільною програмою, так і абсолютно нові дослідження. Застосування лабораторій значно підвищує наочність не тільки в ході самої роботи, а й під час обробки її результатів завдяки новим вимірювальним приладам, які входять до комплекту лабораторії (датчики окисно-відновного потенціалу, вологості, концентрації кисню, температури, кислотності та інші)
Під час засідання розкрито можливості застосуванняцифрових лабораторій, зокрема продемонстровано приклади їх використанняна уроках хімії.
План роботи:
І. Цифрові лабораторії як один із засобів реалізації STEM-освіти в освітньому середовищі.
Тарас Н.І. методист ТКМЦНОІМ
 ІІ. Цифрова візуальна лабораторія. Принцип роботи.
Хома В.В. вчитель хімії ТСШ №3
 ІІІ. Відео-семінар. Інтерактивна цифрова лабораторія AFS як іноваційний засіб навчання
Іщенко О.К. вчитель хімії ТСШ №3
Немає коментарів:

Дописати коментар