понеділок, 15 червня 2020 р.Шановні колеги 27 травня 2020 року о 11 год. відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «ШЛЯХ В НАУКУ: ПЕРШІ КРОКИ».
Співорганізаторами конференції були: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу та КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» .
Всеукраїнська учнівсько-студентська науково-практична конференція є платформою для наукового пошуку студентів та учнів старших класів закладів середньої освіти в сфері природничих та гуманітарних дисциплін.
 Основними напрями роботи конференції були:
1. Дослідницька діяльність учнів і студентів з природничо-математичних наук.
2. Організація та проведення наукових досліджень з технічних наук.
     3. Гуманітарний дискурс: результати наукових пошуків.
Важливою, особливо пізнавальною конференція була для школярів. Адже вони мали можливість поспілкуватися з однодумцями, презентувати себе як  науковця-дослідника-початківця. Можливо для них  ця конференція буде значимою  у виборі майбутньої професії, роду діяльності. Можливо хтось знайшов нових друзів. І як важливо уже в шкільні роки мати публікацію в науковому журналі та сертифікат учасника поважної Всеукраїнської науково-практичної конференції. А дослідження наших молодих школярів-науковців були  насправді глибокими, актуальними і цікавими.
Було б несправедливим, коли б це хороше починання  не мало продовження. А я думаю продовження буде!
 Велика вдячність науковцям хіміко-біологічного факультету Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за підтримку юних талантів!!! Добра і процвітання !!!
Методист ТКМЦНОІМ  Козловська Л.П.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар