вівторок, 19 травня 2020 р.


19 травня в рамках роботи IV  освітнього  Трансфер-містечка інноваційних можливостей  «Аналітичні інструменти сучасної освітньої діяльності» відбулась підЛокація  MyOwnConference для вчителів біології та основ здоров’я за темою: «Технологія дистанційного навчання як стратегія оновлення компетентнісно-зорієнтованого освітнього середовища. Організація оцінювання в умовах дистанційного навчання» .
Інтегрована спільнота вчителів біології та основ здоров’я  працювала протягом двох сесій (двох вебінарів) за планом:
1. Технологія дистанційного навчання як стратегія оновлення компетентнісно- зорієнтованого освітнього середовища. (методист ТКМЦНОІМ Козловська Л.П.)
2. Google Класс – безкоштовний сервіс для навчання.
(Вчитель біології ТТЛ Чорнописький С.Є)
3. Блог вчителя як можливість здійснення дистанційного навчання.
( Вчитель біології ТЗОШ №10 Беднарчук Т.Ф.)
ПідЛокація IV  освітнього  Трансфер-містечка інноваційних можливостей  «Аналітичні інструменти сучасньої освітньої діяльності» стала платформою для професійного розвитку педагога.
Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто. Протягом травневих вебінарів ми спробували зробити узагальнений досвід майже двох місяців дистанційного навчання під час карантину. Не все просто і не все вдавалось з першої спроби. Але немає сумнівів, що цей досвід усім нам ще знадобиться, адже карантини через спалахи сезонного грипу трапляються щороку. До того ж світ стає дедалі мобільнішим, освіта — дедалі більш індивідуалізованою та гнучкою; отже, щодня виникають нові й нові причини для того, щоб певні діти певний час навчалися дистанційно і до нашого досвіду згодом додаватимуться нові знання, вміння та методики, напрацьовані нашими освітянами .

Велика вдячність усім учасникам !


Немає коментарів:

Опублікувати коментар