субота, 25 травня 2019 р.Доброю традицією стало для вчителів хімії міста Тернополя проведення екскурсій на сучасні хімічні виробництва, розташовані у нашому регіоні. Такі екскурсії сприяють розширенню та удосконаленню знань щодо певних технологічних процесів. 16 травня 2019 року вчителі хімії побували на Державному підприємстві «Новосілківський спиртовийзавод» (с. НовосілкаПідволочиського району Тернопільської області), де мали  можливість стежити за досить довгим технологічним процесом одержання спирту від етапу надходження сировини до виходу готового продукту.
Директор даного підприємства Павлюк Михайло Олександрович поділився інформацією про сучасне обладнання та хімічні технології, які використовуються на даному виробництві. Більш детально з технологічними процесами та роботою мікробіологічної лабораторії ознайомила головний технолог підприємства.
Екскурсії на сучасні виробництва допомагають вчителям реалізовувати в освітньому процесі змістові лінії «Екологічна безпека і сталий розвиток», «Підприємливість і фінансова грамотність» згідно концепції «Нова українська школа».

                                                 Фотографії

Немає коментарів:

Опублікувати коментар