субота, 25 травня 2019 р.19  травня 2019 року у Тернополі на Театральному майдані відбувся VІI Науковий пікнік в рамках Польсько-українського проекту «ScientificFun – наукові пікніки в Україні» .
 Мета проекту – популяризувати науку серед молоді та розвивати новітню наукову еліту в Україні. Цього року Науковий пікнік був тематичний, присвячений темі «Рух».
З 13.00 до 18.00  усі жителі та гості міста мали унікальну можливість побачити та поекспериментувати на театральному майдані з безліччю дивовижних дослідів.
Особливо глядачам сподобались цікаві досліди : капілярний ефект води, чарівний пульверизатор, виверження вулкана, кольорова змія, полімерні черв’ячки , хімічні коктейлі, лава-лампа та інші.А юним глядачам особливо сподобався дослід  з надування повітряних кульок при взаємодії оцту з харчовою содою.
Головною особливістю наукового пікніка було те, що глядачі мали змогу не лише спостерігати за цікавими дослідами, а й брати активну участь в їх проведенні та дізнаватись про незвичайні властивості речовин, які щодня використовують у побуті. Таким чином організатори хотіли показати, що наука – це не лише формули та схеми, а й все, що нас оточує!
Цікаві досліди та експерименти продемонстрували такі навчальні заклади  м. Тернополя: гімназія “Гармонія”, ТЗОШ№3,
ТЗОШ №4, ТЗОШ №7, ТЗОШ №10, ТЗОШ №14, ТЗОШ №16,
ТЗОШ №17, ТЗОШ №18, ТЗОШ №19, ТЗОШ №21, ТЗОШ №22,
ТЗОШ №24, ТЗОШ №27,ТНВК №30, ТУГ ім. Франка.
                                              Фотографії

Немає коментарів:

Опублікувати коментар