пʼятниця, 12 квітня 2019 р.08 квітня 2019 року на базі Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області відбулось заняття курсу
«Впровадження та реалізація експерименту в процесі навчання»  на теми: «Шкільний учнівський експеримент та методика його організації .Види хімічного експерименту. Домашні досліди», «Хімічний експеримент у проблемному навчанні хімії в закладах загальної середньої освіти»
Заняття з курсу складався з двох частин – теоретичної і практикуму. Під час  розгляду теоретичного питання «Шкільний учнівський експеримент та методика його організації. Види хімічного експерименту. Домашні досліди», «Хімічний експеримент у проблемному навчанні хімії в закладах загальної середньої освіти» (вчителі  Нірода Г.М., Більчук Л.П.) особлива увага була звернена на компетентнісний підхід до організації та проведення навчального хімічного експерименту,  види хімічного експерименту,  підходи й напрямки оновлення методики його організації, домашні досліди в системі шкільного хімічного експерименту. Було розкрито питання проблемно-розвивального навчального хімічного експерименту, взаємозв’язок навчального хімічного експерименту з технологіями навчання.
Під час практикуму-заняття вчителям було запропоновано ряд експериментальних завдань та завдання проблемного навчання, виконання яких  насамперед продемонструвало те, як можна перевірити свої знання й вміння покроково, здійснювати  різні види експерименту.

                                                                            ВідеоНемає коментарів:

Опублікувати коментар