пʼятниця, 1 червня 2018 р.27 травня 2018 року у Тернополі на Театральному майдані відбувся VІ Науковий пікнік в рамках Польсько-українського проекту «ScientificFun – наукові пікніки в Україні» . Мета проекту – популяризувати науку серед молоді та розвивати новітню наукову еліту в Україні. Цього року Науковий пікнік був тематичний, присвячений темі «Вода».
З 13.00 до 17.00  усі жителі та гості міста мали унікальну можливість побачити та поекспериментувати на театральному майдані з безліччю дивовижних дослідів.
Учасники заходу продемонстрували глядачам 40 міні лабораторій просто неба, винаходи молодих науковців, робототехніку, змагання дронів, запуск ракет, виверження вулканів та безліч дослідів повязаних з водою.
Особливо глядачам сподобались цікаві досліди : капілярний ефект води, чарівний пульверизатор, виверження вулкана, кольорова змія, молочні ріки, фільтрування води та інші. А юним глядачам особливо сподобався дослід  з надування повітряних кульок при взаємодії оцту з харчовою содою.
Головною особливістю наукового пікніка було те, що глядачі мали змогу не лише спостерігати за цікавими дослідами, а й брати активну участь в їх проведенні та дізнаватись про незвичайні властивості речовин, які щодня використовують у побуті. Таким чином організатори хотіли показати, що наука – це не лише формули та схеми, а й все, що нас оточує!
Цікаві досліди та експерименти продемонстрували такі навчальні заклади
 м. Тернополя: гімназія “Гармонія”, гімназія ім. І.Франка, ТЗОШ №2, ТЗОШ №4, ТЗОШ №7, ТЗОШ №10, ТЗОШ №13, ТЗОШ №28, ТЗОШ №29, Тенопільська обласна експериментальна комплексна школа мистецтв ім. І. Герети


Немає коментарів:

Опублікувати коментар