четвер, 25 березня 2021 р.

 

Освітнє трансфер містечка інноваційних можливостей

На сучасному етапі розвитку освіти STEM-навчання стає популярнішим. Це пов’язано з викликами часу, потребами життя. Сучасна освіта має готувати людину, котра здатна жити в надзвичайно глобалізованому і динамічно змінному світі.

 25 березня 2021 року в рамках 6 Освітнього трансфер – містечка працювала Аналітико-компетентнісна локація  вчителів біології, географії, хімії та основ здоров’я. Тема он-лайн конференції «Оцінювання та само- оцінювання STEM на заняттях природничого циклу». 

Під роботи локації освітянам було представлено інструменти, форми та засоби роботи по впровадженню STEM технологій в  освітній процес. А саме, з питанням  «Оцінювання та самооцінювання STEM-компетентностей у природничій освітній галузі як інструмент моніторингу якості освітньої діяльності » виступила  Козловська Лариса Петрівна., консультант ТКМЦНОІМ.  Тарас Наталія Іванівна, консультант ТКМЦ ознайомила присутніх з питанням « STEM-активності під час вивчення природничих дисциплін та їх оцінювання.»

          Балик Н. Р., к.п.н., доцент та Шмигер Г. П., к.б.н., доцент ТНПУ ім. В. Гнатюка, виступили з питанням «STEM : шлях до успіху через проєктну діяльність та інтеграцію.»

          Ковальчук О.С., директор КЗ ТМР «СЮТ»  та Гребень Р.В., заступник директора КЗ ТМР «СЮТ», поділились досвідом роботи з питання « STEM- проєкти ефективний засіб технологічної підготовки учнів. Впровадження STEM в «Станції юних техніків» м. Тернополя. », під час якого було продемонстровано цікаві доробки учнів, учасників різних гуртків технічного спрямування.

 Не менш цікаво було представлено роботу педагогічного колективу Тернопільського технічного ліцею з питанням «Методологічні засади впровадження STEM-технологій у Тернопільському технічному ліцеї». Вчителі ТТЛ Більчук Л.П.(вчитель хімії), Боднарчук М.Б.(вчитель географії) та Бойко Н.З.(вчитель фізики) поділились з учасниками конференції з власними методиками впровадження STEM – технологій у роботі з учнями закладу, а саме використанням Віртуальної, Віддаленої та SMART – шкіл.

Викладач Галицького коледжу Меленчук Л.І. поділилась етапами роботи з своїми студентами у питанні «Організація та проведення STEM – конкурсів».

Усі доповідачі локації конструктивно, цікаво та локанічно розкрили питання формування STEM-компетентності, їх оцінювання та самооцінювання.  

Учасники  конференції залишили коментарі із словами вдячності за цікаву та багатогранну тему зустрічі освітян природничих дисциплін м. Тернополя.



Матеріали

Немає коментарів:

Дописати коментар