пʼятниця, 13 листопада 2020 р.

Засідання видавничої студії 

     12 жовтня на платформі  ZOOM відбулись  засідання видавничих студій       вчителів основ здоров’я (15.00 год.) та біології  (16.00 год.). 

Завдання  видавничої студії на  2020-2021 н. р. :

-  обмін досвідом педагогів  природничого циклу  міста  із найактуальніших питань, що виникають під час написання й оформлення статей, що виходять друком у фахових  журналах;

-   організація співпраці  педагогів у розробці,   підготовці до друку  посібників для перевірки та корекції  рівня сформованості  предметних та міжпредметних  компетентностей, планів-конспектів уроків, рекомендації щодо складання й оформлення опису  майстерного  педагогічного досвіду вчителів;

-    організація співпраці з видавництвами;

- створення бази даних  видавничої продукції вчителів міста та їх популяризація.

      По першому питанню «Видавнича діяльність - ефективний шлях популяризації  майстерного досвіду педагога» виступила Козловська Лариса Петрівна, консультант ТКМЦНОІМ, яка окреслила завдання і прогнозований результат  роботи видавничої студії у 2020-2021 н. р., запропонувала актуальні питання для розгляду на засіданнях видавничої студії.

  Після обговорення виступу учасники видавничих студій визначили склад та керівників, обговорили напрямки роботи на цей навчальний рік.

По другому питанню «Науково-дослідницька робота як одна з форм творчого самовдосконалення учнів та сприяння їх професійному самовизначенню» виступила керівник видавничої студії , вчителів біології ТНВК ШМЛ №15 Олійник Іванна Володимирівна, яка поділилась досвідом організації науково-дослідницької роботи учнів.

Іванна Володимирівна презентувала посібники, робочі зошити, які мають схвалення МОН України, які вона видала у співпраці з видавництвом «Богдан», які є справжньою методичною скарбничкою для вчителів біології міста та області.Немає коментарів:

Опублікувати коментар