неділя, 18 жовтня 2020 р.

   

Курс безпеки-100. Безпека здоров’я. Цукровий діабет. Світова практика профілактики та лікування.

12 жовтня о 16.00 год. для вчителів біології та основ здоров’я міста відбувся вебінар на тему: “Безпека здоров’я. Цукровий діабет. Світова проактика профілактики та лікування.” за матеріалами Комплексного #Курсу100 – основної навчальної програми Міжнародного освітнього центру Safety Park, що містить 100 тренінгів у п’ятнадцяти напрямках, які розкривають широкий спектр тем з безпеки життя.

Консультант Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Козловська Л.П., яка пройшла навчання у Міжнародному освітньому центрі Safety Park ознайомила учасників вебінару з тематикою навчальної програми Комплексного #Курсу100, яка є дотичною до змісту навчальних предметів біології, екології , географії та основ здоров’я. Вчителі переглянули блоки відеоматеріалів, презентацій даного освітнього центру, які можуть бути використані у їхній професійній діяльності.

На завершення Козловська Л.П. ознайомила вчителів з лекцією навчальної програми Комплексного #Курсу100 на тему :”Цукровий діабет. Світова практика профілактики та лікування.” Дані зустрічі за матеріалами даної програми для охочих педагогів будуть проходити протягом року.ФОТОНемає коментарів:

Опублікувати коментар