пʼятниця, 12 червня 2020 р.Онлайн – брифінг: «Зміцнення імунітету як основа профілактики коронавірусної інфекції та зміцнення здоров’я».

11 червня на проформі ZOOM для вчителів інтегрованої платформи вчителів біології та основ здоров’я міста відбувся онлайн – брифінг: «Зміцнення імунітету як основа профілактики коронавірусної інфекції та зміцнення здоров’я».  
   Тема брифінгу є надзвичайно актуальною. Вакцина від коронавірусу і досі не знайдена, хоча багато вчених з усього світу займаються її дослідженням.  Офіційна позиція ВООЗ така: рекомендованих ліків для профілактики або лікування COVID-19 поки немає. Також вчені не мають єдиної думки про те, як можливо уникнути зараження. Але вчені та медики солідарні в одному – імунітет людини  має дуже велике значенні, як при можливому заражені так і в період одужання людини. Нажаль сучасна людина, в умовах стресу, поганої екології  та  відсутності здорового образу життя має ослаблення імунітету.  При сьогоднішній можливості зараження коронавірусом COVID – 19 мати міцний імунітет – це запорука зниження загрози вашого життя та життя ваших близьких.
На брифінгу вчителі біології та основ здоров’я розглянули основні  можливості зміцнення   імунітету школярів та дорослих. Розроблені пам’ятки, рекомендації, які розміщені в даній публікації і якими можуть скористатися батьки, вчителі, усі зацікавлені.
Немає коментарів:

Опублікувати коментар