четвер, 7 грудня 2017 р.


 29 листопада 2017 року на базі Тернопільської загальноосвітньої школи №19 в рамках обласної школи молодого вчителя відбувся семінар «Системно-діяльнісний підхід у навчанні біології та хімії». Участь в семінарі взяли молоді вчителі біології та хімії з різних куточків нашої області. Для учасників школи було проведено два уроки: хімія та біологія. Урок хімії провела Галина Павлівна Надоба, вчитель вищої категорії, старший вчитель. Тема уроку «Класифікація хімічних реакцій. Реакції сполучення, розпаду, заміщення, обміну». Урок біології був проведений Марією Петрівною Мозіль, вчитель першої категорії, тема «Особливості будови клітин прокаріотів та еукаріотів».
Після уроків учасники семінар мали змогу прослухати міні-доповідь про системно-діяльнісний підхід у навчанні біології, виконати невеличку вправу та прослухати цікаву притчу про «Майста Румі», яка носила мотиваційний характер від Тетяни Степанівни Нападій, методиста з біології ТКМЦ НОІМ. Також учитель хімії Тернопільської середньої школи №3 Віра В’ячеславівна Михальська  розповіла про підсумки ювілейного Всеукраїнського турніру юних хіміків, що відбувався у м. Тернополі. Під час семінару учителі, що були присутні спробували себе в ролі учасників турніру, та пробували розв’язати кілька простив вправ, що були показані під час проведення турніру.
Дякуємо усім за співпрацю, дякуємо за чудові та змістовні уроки і бажаємо здоров’я, натхнення і здобутків у нелегкій вчительській роботі!


Немає коментарів:

Опублікувати коментар